Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Content
ca: Contingut

en: Confirm
ca: Confirma

en: Remove
ca: Elimina

en: Comments
ca: Comentaris

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Create
ca: Crea

en: Feeds
ca: Canals

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Restore
ca: Restaura

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Update style
ca: Actualitza l'estil

en: Add effect
ca: Afegeix l'efecte

en: Please confirm
ca: Confirmeu si us plau

en: More help topics
ca: Més temes d'ajuda

en: Posted by !username
ca: Enviat per !username
