Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Comments
cs: Komentáře

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Create
cs: Vytvořit

en: Feeds
cs: Zdroje

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Restore
cs: Obnova

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Update style
cs: Aktualizovat styl

en: Add effect
cs: Přidat efekt
