Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Remove
hr: Ukloni

en: Comments
hr: Komentari

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Create
hr: Stvori

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Update style
hr: Osvježi stil

en: Add effect
hr: Dodaj efekt
