Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Create
ka: შექმნა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Update style
ka: სტილის განახლება

en: Add effect
ka: ეფექტის დამატება
