Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Remove
mg: Esory

en: Comments
mg: Heviteny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany
