Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Remove
ps: لركول

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Help
ps: مرسته

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Update style
ps: ډول اوسمهالیزول
