Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (39 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Remove
sv: Ta bort

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Update
sv: Uppdatera

en: Add
sv: Lägg till

en: Create
sv: Skapa

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Go to page @number
sv: Gå till sida @number

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Restore
sv: Återställ

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Download feature
sv: Ladda ned feature

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Update style
sv: Uppdatera stil

en: Add effect
sv: Lägg till effekt

en: Please confirm
sv: Vänligen bekräfta

en: Posted by !username
sv: Inlagt av !username
