Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (38 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Content
tr: İçerik

en: Confirm
tr: Onayla

en: Remove
tr: Kaldır

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Create
tr: Oluştur

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Go to page @number
tr: @number. sayfaya git

en: Add another item
tr: Başka bir öğe ekle

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Restore
tr: Geri yükle

en: Rebuild
tr: Yeniden oluştur

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: (active tab)
tr: (etkin sekme)

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Update style
tr: Stili güncelle

en: Add effect
tr: Efekt ekle

en: Add and configure
tr: Ekle ve yapılandır
