Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Comments
ur: تبصرے

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: Go to page @number
ur: صفحہ نمبر @number پر جائیں

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
