Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (36 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Content
vi: Nội dung

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Remove
vi: Xoá

en: Comments
vi: Bình luận

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: Create
vi: Tạo

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Go to page @number
vi: Đến trang @number

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Restore
vi: Phục hồi

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Download feature
vi: Tải về tính năng

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: (active tab)
vi: (tab hoạt động)

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Update style
vi: Cập nhật kiểu

en: Add effect
vi: Thêm hiệu ứng
