Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Content
ar: المحتوى

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Remove
ar: حذف

en: Comments
ar: التعليقات

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Create
ar: أنشئ

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Go to page @number
ar: الذهاب إلى الصفحة @number

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Restore
ar: استرجاع

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: (active tab)
ar: (علامة التبويب النشطة)

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Update style
ar: تحديث النمط

en: Add effect
ar: إضافة تأثير
