Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Content
da: Indhold

en: Confirm
da: Bekræft

en: Remove
da: Fjern

en: Comments
da: Kommentarer

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Create
da: Opret

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Go to page @number
da: Gå til side @number

en: Add another item
da: Tilføj endnu et element

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Restore
da: Gendan

en: Rebuild
da: Genopbyg

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: (active tab)
da: (aktiv fane)

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Update style
da: Opdatér stil

en: Add effect
da: Tilføj effekt

en: Please confirm
da: Bekræft venligst

en: More help topics
da: Flere emner i hjælp

en: Posted by !username
da: Indsendt af !username

en: Save and add
da: Gem og tilføj
