Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Create
eu: Sortu

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Go to page @number
eu: Joan @number orrira

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Status message
eu: Mezu egoera
