Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Remove
fi: Poista

en: Comments
fi: Kommentit

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Help
fi: Ohje

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Create
fi: Luo

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Go to page @number
fi: Siirry sivulle @number

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Restore
fi: Palauta

en: Rebuild
fi: Uudelleenrakenna

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Download feature
fi: Lataa ominaisuus

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Update style
fi: Päivitä tyyli

en: Add effect
fi: Lisää efekti

en: Please confirm
fi: Vahvista

en: Posted by !username
fi: Kirjoittanut !username

en: Add and configure
fi: Lisää ja konfiguroi

en: Save and add
fi: Tallenna ja lisää
