Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Create
gu: બનાવો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો

en: Add effect
gu: અસર ઉમેરો
