Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Confirm
he: אישור

en: Remove
he: הסרה

en: Comments
he: תגובות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: Create
he: יצירה

en: Feeds
he: הזנות

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Restore
he: שחזור

en: Rebuild
he: בנה מחדש

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Download feature
he: הורד תכונה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Update style
he: עדכון סיגנון

en: Add effect
he: הוספת אפקט

en: Add and configure
he: הוסף והגדר

en: Save and add
he: שמור והוסף
