Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
