Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: « first
hy: « առաջինը

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Update style
hy: Թարմացնել ոճը
