Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
