Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Create
lt: Kurti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Update style
lt: Atnaujinti stilių

en: Add effect
lt: Pridėti efektą
