Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Comments
lv: Komentāri

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Create
lv: Izveidot

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Update style
lv: Atjaunināt stilu

en: Add effect
lv: Pievienot efektu
