Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Comments
nl: Reacties

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Create
nl: Aanmaken

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Restore
nl: Herstellen

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Update style
nl: Stijl bijwerken

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: Please confirm
nl: Bevestig alstublieft

en: More help topics
nl: Meer hulponderwerpen

en: Posted by !username
nl: Gepost door !username

en: Add and configure
nl: Toevoegen en configureren
