Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Remove
oc: Levar

en: Comments
oc: Comentaris

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Create
oc: Crear

en: Feeds
oc: Flux

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Download feature
oc: Telecargar la foncionalitat (feature)

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Update style
oc: Actualiza l'estil

en: Add effect
oc: Apondètz l'efièit

en: Add and configure
oc: Apondre e configurar
