Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Remove
pl: Usuń

en: Comments
pl: Komentarze

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Create
pl: Utwórz

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to page @number
pl: Przejdź do strony @number

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Restore
pl: Przywróć

en: Rebuild
pl: Przebuduj

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Download feature
pl: Pobierz funkcjonalność

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Status message
pl: Komunikat

en: Update style
pl: Aktualizuj styl

en: Add effect
pl: Dodaj efekt

en: Please confirm
pl: Proszę potwiedzić

en: More help topics
pl: Więcej tematów pomocy

en: Posted by !username
pl: Opublikowany przez !username

en: Add and configure
pl: Dodaj i konfiguruj
