Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Remove
ro: Elimină

en: Comments
ro: Comentarii

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Update
ro: Actualizare

en: Add
ro: Adaugă

en: Create
ro: Crează

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Go to page @number
ro: Mergi la pagina @number

en: Add another item
ro: Adugă alt element

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Restore
ro: Restaurează

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: (active tab)
ro: (tab activ)

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Update style
ro: Actualizare stil

en: Add effect
ro: Adăugare efect
