Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Content
ru: Содержимое

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Remove
ru: Удалить

en: Comments
ru: Комментарии

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Help
ru: Справка

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Create
ru: Создать

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Apply
ru: Применить

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Go to page @number
ru: На страницу номер @number

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Restore
ru: Восстановить

en: Rebuild
ru: Перестроить

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Download feature
ru: Загрузить особенность

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)

en: Status message
ru: Статус

en: Update style
ru: Обновить стиль

en: Add effect
ru: Добавить эффект

en: Please confirm
ru: Пожалуйста, подтвердите

en: Posted by !username
ru: Автор !username

en: Add and configure
ru: Добавить и настроить
