Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Confirm
sr: Потврди

en: Remove
sr: Уклони

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
