Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
