Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Content
uk: Вміст

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Comments
uk: Коментарі

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Create
uk: Створити

en: Feeds
uk: Потоки

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Go to page @number
uk: Перейти до сторінки @number

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Restore
uk: Відновити

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Download feature
uk: Завантажити властивість

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Update style
uk: Оновити стиль

en: Add effect
uk: Додати ефект

en: Add and configure
uk: Додати і налаштувати

en: Save and add
uk: Зберегти та додати

en: Stanley
uk: Стенлі
