Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Remove
az: Çıxart

en: Comments
az: Şərhlər

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Create
az: Yaradıldı

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status message
az: Status mesajı

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin
