Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (37 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Content
fa: محتوا

en: Confirm
fa: تایید

en: Remove
fa: حذف

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Create
fa: ایجاد

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Apply
fa: تایید

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Go to page @number
fa: برو به صفحه @number

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Rebuild
fa: بازسازی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Update style
fa: به‌روز رسانی سبک

en: Add effect
fa: افزودن اثر

en: Please confirm
fa: لطفا تایید کنید
