Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Remove
gl: Quitar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Create
gl: Crear

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Restore
gl: Restaurar

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Download feature
gl: Descargar funcionalidade

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Update style
gl: Actualizar estilo

en: Add effect
gl: Engadir efecto
