Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Create
hu: Létrehozás

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Rebuild
hu: Újraépítés

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Download feature
hu: Jellemző letöltése

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Update style
hu: Stílus frissítése

en: Add effect
hu: Hatás hozzáadása

en: Please confirm
hu: Megerősítés szükséges

en: Posted by !username
hu: Beküldte: !username

en: Add and configure
hu: Hozzáadás és beállítás

en: Save and add
hu: Mentés és hozzáadás
