Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Content
ja: コンテンツ

en: Confirm
ja: 確認

en: Remove
ja: 削除

en: Comments
ja: コメント

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Help
ja: ヘルプ

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Create
ja: 作成

en: Feeds
ja: フィード

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Go to page @number
ja: @numberページへ

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Restore
ja: 復元

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: (active tab)
ja: (アクティブなタブ)

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Update style
ja: 更新スタイル

en: Add effect
ja: エフェクトの追加
