Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Content
mr: साहित्य

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Remove
mr: काढा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Go to page @number
mr: @number या पानावर जा

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी
