Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Comments
sk: Komentáre

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Rebuild
sk: Obnoviť

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Update style
sk: Aktualizovať stýl

en: Add effect
sk: Pridať efekt

en: Posted by !username
sk: Odoslal používateľ !username

en: Save and add
sk: Uložiť a pridať
