Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Remove
th: เอาออก

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Create
th: สร้าง

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Go to page @number
th: ไปยังหน้า @number

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Status message
th: สถานะข้อความ
