Stanley Administration Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
