Stanley Administration Theme (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
