Stanley Administration Theme (7.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
