Stanley Administration Theme (7.x-2.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
