Stanley Administration Theme (7.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
