Stanley Administration Theme (7.x-2.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
