Stanley Administration Theme (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral
