Stans Pals (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Link
ar: رابط

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Menu
ar: القائمة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Button
ar: زر

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية
