Stans Pals (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Link
be: Спасылка

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Menu
be: Меню

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Main background
be: Асноўны фон
