Stans Pals (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Link
bg: Линк

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Menu
bg: Меню

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Button
bg: Бутон
