Stans Pals (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Menu
bn: মেনু
