Stans Pals (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Link
ca: Enllaç

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Menu
ca: Menú

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Button
ca: Botó

en: Main background
ca: Fons principal
