Stans Pals (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Link
cs: Odkaz

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Button
cs: Tlačítko

en: Main background
cs: Hlavní pozadí
